Dziś tj. 27.02.2024r. na zajęcia zawitały do nas prehistoryczne stwory- Dinozaury! To były fascynujące chwile, dzieci poznały historię dinozaurów, dowiedziały się jak wymarły te gady oraz poznały mnóstwo ciekawostek na ich temat. Te ćwiczenia mogłyby się nie kończyć, przedszkolaki w ciemności odkrywały, co kryją jaja dinozaura, wspólnie wykonaliśmy opaski, a na zakończenie każdy zamienił się w paleontologa! Odkrywaliśmy, co kryje nasza piaskownica – było tam mnóstwo skamielin oraz dinozaurów, które należało dokładnie oczyścić . Przedszkolaki były zachwycone, głównym celem zajęć było przybliżenie historii dinozaurów, przyczyn ich wyginięcia a przede wszystkim wspaniała zabawa – i tak też było!

P. Faluta

A. Koksanowicz