Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

V Charytatywny Koncert Kolęd

aniołekŚwięty Augustyn uczył: Ludzie nauczcie się śpiewać i tańczyć, bo Aniołowie w Niebie nie będą wiedzieli, co z Wami zrobić”. Wykonawcy i uczestnicy V Charytatywnego Koncertu Kolęd, udowodnili, że odrobili lekcję zadaną przez Świętego. Koncert, który odbył się 5 stycznia 2019r., w Kościele Św. Trójcy w Chojnie stanowił kontynuację przepięknej tradycji miasta i okolic. Tegoroczne wydarzenie było wyjątkowe, gdyż obchodziło swój „drewniany” jubileusz. I tym razem jednak widownia nie zawiodła i okazała się niezwykle hojna – organizatorzy będą mogli z wielką dumą i radością przekazać rodzinie Mikołaja Kurpla, w imieniu wszystkich uczestników, kwotę: 8551,64 zł, 37,89 euro, 10 lip chorwackich,4 zł i 10 euro w numizmatach. Charytatywny Koncert Kolęd stanowi wspaniałą okazję do spotkania w przepięknej atmosferze, wspólnego kolędowania i pomocy potrzebującym. Nie mógłby się jednak odbyć bez pomocy wielu ludzi zaangażowanych w pomoc przy organizacji tak wielkiego wydarzenia. Pragniemy serdecznie podziękować za ogromne wsparcie:

 • Administratorowi Parafii Św. Trójcy, Ks. Januszowi Mieszkowskiemu,
 •           Dyrektorowi Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie, Dorocie Stelmach wraz z pracownikami, dziećmi i rodzicami,
 •         Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnie, Wioletcie Jesiołowskiej wraz z nauczycielami, dziećmi i rodzicami,
 •          Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie, Edycie Kalarus wraz z nauczycielami, dziećmi i rodzicami, Anicie Prętkiej przygotowującej wykonawców,
 •           Dyrektor Centrum Kultury w Chojnie, Barbarze Andrzejczyk wraz z pracownikami, 
 •     Kierownikowi Środowiskowego Domu Samopomocy, Małgorzacie Kozieniec wraz z pracownikami i podopiecznymi, Monice Cholewie,
 •           Jakubowi Stelmachowi.

Chcielibyśmy także serdecznie podziękować:

 •           Wspólnocie Caritas przy parafii Św. Trójcy,
 •           Wspólnocie Sant’edigio,
 •           Chojeńskim mediom,
 •           Wszystkim mieszkańcom, którzy przygotowali ciasto na dzisiejszą uroczystość,
 •          Ks. Krzysztofowi i Przemysławowi Kaweńskiemu,
 •          Wspaniałej widowni i wszystkim ludziom wielkiego, dobrego serca.

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10




Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.