slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Zajęcia z pieskiem w grupie Słoneczka

piesek6 marca 2017r. w grupie "Słoneczka" odbyły się zajęcia z psem. Dzieci mogły poznać zasady pracy z psem, uczyć się właściwego stosunku do zwierząt oraz opieki nad nimi. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, że pies to nie tylko towarzysz zabaw, ale także potencjalne zagrożenie. Dzieci uczyły się jak postępować w kontakcie z obcym psem. Zajęcia pozwoliły przedszkolakom poszerzyć wiedzę o świecie zwierząt, rozwinąć empatię i poczucie odpowiedzialności. Pani Magda opowiadała dzieciom o ważnych rolach jakie odgrywa pies w policji, straży pożarnej, czy pogotowiu ratunkowym. Słoneczka dowiedziały się, jak należy pielęgnować psa oraz, że należy sprzątać po swoim pupilu. Zoja to bardzo grzeczny i cierpliwy pies. Zajęcia te dały dzieciom wiele radości i przyjemności. Serdecznie dziękujemy Pani Magdzie Siekierskiej za przyjęcie naszego zaproszenia.

A. Skiba

A. Koksanowicz

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla templates 1.7 low-cost hosting Valid XHTML and CSS.