Bal w Pszczółkach

Każde dziecko duże, małe, lubi bale w karnawale. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to  niezwykłe wydarzenie. Tak też było u nas. W piątek, 12 lutego 2021r. w Pszczółkach odbył się bal karnawałowy. Tego dnia, już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w naszej sali można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy i strażaków. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Balowy wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, wszystkie Pszczółki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były zabawy z kolorowymi balonami i liczne konkursy, w których wszyscy wzięli bardzo chętnie udział.

M. Czerwonka

K. Figórek