Obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka

Dnia 1-go czerwca 2021r. na placu przedszkolnym odbyła się wspaniała zabawa z okazji Dnia Dziecka. Już od rana dzieci witała ogromna ilość kolorowych balonów, które na twarzach dzieci i rodziców wywołały ogromny uśmiech. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Dorota Stelmach życząc dzieciom wszystkiego najlepszego i żeby uśmiech nigdy nie znikał z ich twarzy. Następnie grupa Krasnali zaprezentowała się w tańcu do piosenki pt.,, Ale Jazz” po czym taniec ten wykonały pozostałe przedszkolaki. Dzieci uczestniczyły w zawodach sportowych , takich jak: strzał piłką do bramki, slalom z paletką i lotką, przeciąganie liny. Przedszkolaki także malowały piękne obrazki pod hasłami promującymi Prawa Dziecka ozdabiającymi nasz plac przedszkolny. Było mnóstwo zabawy przy wesołej muzyce, zabawy z chustą animacyjną oraz z mydlanymi bańkami. Ogromną niespodzianką sprawiła dzieciom pszczółka Maja, która tego dnia odwiedziła nasze przedszkole przynosząc dzieciom mnóstwo słodyczy i niespodzianek. Uwieńczeniem tego dnia były lody, które dzieci zajadały z wielkim apetytem. To był wspaniały dzień pełen wesołej zabawy. W tym miejscu życzymy wszystkim dzieciom na całym świecie dużo radości i uśmiechu!

E. Myszogląd