Podsumowanie akcji

W miesiącu maju, w naszym przedszkolu  została przeprowadzona akcja charytatywna pod nazwą “Szczoteczka dla dziecka”. Przedsięwzięcie te polegało na wsparciu wychowanków z Centrum Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Chojnie poprzez podarowanie artykułów do higieny jamy ustnej. Rodzice wraz z przedszkolakami, wyrazili swoją empatię, okazując pomoc względem  potrzebujących.  Zapewne, akcja ta dała możliwość  kształtowania u dzieci postawy prospołecznej. Nasze przedszkolaki z dużym zaangażowaniem pomagali spakować wszystkie dary  w pudełka, które własnoręcznie ozdabiali.  Prezenty zostały przekazane dla dzieci z Centrum Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Chojnie w dniu 02.06.2021 r. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

Koordynatorki akcji:

A.Brzoska i M. Podleśna