Podziękowanie za udział w akcji charytatywnej

Drodzy rodzice!!!

Serdecznie dziękujemy za udział w akcji charytatywnej ,, Wiele serc dla małego serduszka Antosia”. Podczas akcji wszyscy rodzice z wielką ochotą odszukiwali breloczki z imieniem swoich dzieci i hojnie wspierali małego Antosia. Komisja przeliczając zebrane środki stwierdziła, że zebraliśmy 3471,34 zł, 20 € i 40 cent. Po przeliczeniu euro na złotówki wyszła kwota 3587,76 zł.

W związku z tym, że w ubiegłym tygodniu rodzice Antosia otrzymali cudowną wiadomość- operacja Antosia odbędzie się nieodpłatnie w klinice Rotterdamie, zbiórka została zamknięta. Ponieważ zbieraliśmy pieniążki, aby pomóc dziecku postanowiliśmy przekazać te fundusze na operację Hubercika Nosala z Mieszkowic. Mamy nadzieję, że Państwo nie będą mieli nam za złe

Bardzo cieszymy się, że jak zwykle Państwo nas nie zawiedli i mogliśmy liczyć na Waszą hojność. Serdecznie dziękujemy w imieniu wszystkich pracowników przedszkola oraz małego Huberta.