W dniu 11 grudnia o godz. 20.00 rozstrzygnięty został konkurs świąteczny pt. „Moje pierniczki”. Przedmiotem konkursu było wykonanie wypieku z ciasta piernikowego własnoręcznie ozdobionego o tematyce świątecznej. W konkursie wzięło udział 19 prac piernikowych, wyobraźni i pomysłowości naszym przedszkolakom oraz ich rodzicom nie brakowało. Wszystkie nadesłane prace były piękne oraz starannie wykonane, a każdy pomysł na wykonanie pierniczków był oryginalny i wyjątkowy. Internauci przy oddaniu głosu na najpiękniejszą pracę naprawdę mieli ciężki „piernik” do zgryzienia. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za ich pracę i zaangażowanie, za pomysłowość w ozdabianiu oraz za wykonanie pięknych zdjęć.

O to laureaci konkursu:

I miejsce – Bartek Stasiak gr. „Stokrotki” – 358 głosów

II miejsce – Piotr Nowaczyk gr.”Słoneczka” – 342 głosy

III miejsce – Tymon Chatłas gr. „Żabki” – 334 głosy

E. Kozłowska