Dnia 20.04.2023r. w naszym przedszkolu miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Odwiedził nas Amatorski zespół teatralny “Fajne babki” działający przy Centrum Kultury w Chojnie w składzie: p. Ewa Arciszewska, p. Weronika Bednarek, p. Helena Hołuń, p. Grażyna Jasek, p. Aleksandra Klos, p. Beata Rzeszowska, p. Danuta Wojciechowska – Gromkowska, p. Elżbieta Podniesińska i reżyser, p. Janusz Janiszewski.  “Fajne babki” przygotowały dla naszych przedszkolaków program teatralny, w którym przedstawiały wiersze Jana Brzechwy min. “Samochwała” , “Lokomotywa”, “Żaba”, ”Wiosna” itd. Panie były pięknie ubrane i pokazały swoje możliwości teatralne. Dzieci podczas przedstawienia siedziały jak zaczarowane i bardzo ochoczo oklaskiwały występy. Mamy nadzieję, że to pierwsze i nie ostatnie takie spotkanie w przedszkolu.

M. Lejman