Dnia 30 maja 2023r. dzieci z grupy „Motylki” i „Smerfy” wybrały się w niezwykłą „podróż w czasie” i odwiedziły Park Dinozaurów w Nowinach Wielkich. Przedszkolaki przeszły leśną ścieżką edukacyjną, gdzie spotkały się z prehistorycznymi gadami. Z ciekawością oglądały pierwsze płazy, ogromne ważki oraz stanęły oko w oko z dinozaurami. Po spacerze, w „Dino – Klubie” czekały na nich kolejne atrakcje. W multimedialnej sali lekcyjnej przedszkolaki obejrzały animowany film o dinozaurach i wykonały prace plastyczne ( gipsowe dinozaury ). Po części edukacyjnej dzieci zjadły posiłek i wspaniale bawiły się na placu zabaw. Wycieczka była na pewno niezapomnianym przeżyciem i dostarczyła wszystkim wielu wrażeń.

D. Grabowska