Z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu odbyła się wspaniała zabawa z animatorami Czarusiem i Kropką. Dzieci obserwowały pokaz iluzji polegający na doświadczaniu znikania różnych przedmiotów, teleportacji i innych trików takich jak: czarowania z jednej kulki kilkunastu kulek. Dzieci mogły zobaczyć także wspaniały pokaz żonglerki nie tylko piłeczkami, maczugami ale także talerzami. Pokaz przeplatany był śmiesznymi akcentami w wykonaniu Czarusia i aktywnym udziałem dzieci. Przedszkolaki uczestniczyły także w szalonych zabawach z wielkim balonem, co sprawiło im wielką radość. Jednak najwspanialszym elementem dla dzieci był pokaz baniek z bezprzewodowej wytwornicy, która na minutę produkuje ich tysiące. Czaruś zaczarował dzieci wielkimi bańkami ze sznurka, a także bańkami z dymem w środku i bańkami płonącymi. Całemu spotkaniu towarzyszyła wspaniała muzyka. Ten dzień z pewnością na długo zostanie w pamięci dzieci. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie tego wspaniałego spotkania.

E. Myszogląd