15 czerwca 2023r. dzieci z gr. „Stokrotki” wraz z rodzicami wybrały się na wycieczkę do Majalandu w Kownatach. Na miejscu byliśmy parę minut po otwarciu parku. Przed nami stała wielka hala, a w jej wnętrzu – bajka. Wspaniały, kolorowy świat o jakim marzą dzieci. Tajemnicza aura ciemności i migających światełek oraz barwnych scenerii zrobiła na nas duże wrażenie. Całość parku podzielona jest na trzy strefy – Pszczółki Mai, którą znają wszystkie dzieci, dziewczynki Heidi z farmą zwierzątek oraz osadą Wikingów. Dzieci bawiły się wyśmienicie na karuzelach, wielkich ślizgach, łodziach wikingów, placach zabaw, w kulkach czy w małpim gaju. Spędziliśmy tam kilka godzin, a dzieci mogłyby zostać sporo dłużej. Do przedszkola wróciliśmy bardzo zmęczeni, ale jednocześnie bardzo zadowoleni i szczęśliwi.

E. Koniecka

E. Kozłowska