Żegnaj przedszkole kochane,

żegnaj zabawo wesoła

żegnajcie panie i dzieci,

już czeka na nas szkoła!…

19 czerwca 2023 r. w grupie Misie odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci, które od września będą uczęszczać do oddziałów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych. Swoją obecnością zaszczycili nas: p. dyrektor Dorota Stelmach, p. Magdalena Podleśna, p. Ewa Kuflowska, Rodzice naszych przedszkolaków, dzieci z grupy Żabki z p. Katarzyną Gawlas i pracownicy przedszkola. Trzy lata wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i ciekawych miejscach szybko minęły, aż nadszedł czas pożegnań i wakacji. Misiaki pod opieką swoich pań przygotowały program artystyczny. Pięknym rozpoczęciem uroczystości był polonez w wykonaniu przedszkolaków. Były również wiersze i piosenki gorąco nagradzane brawami zaproszonych gości. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania. Rodzice, którzy z wielkim zaangażowaniem wspierali naszą grupę otrzymali dyplomy. Przedszkolaki natomiast otrzymały dyplomy ukończenia Bajkowego Przedszkola Miejskiego i upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Dziękując za czas pełne wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.

I jeszcze coś na koniec:

Dziękujemy Wam drodzy Rodzice za wspaniałą współpracę, za angażowanie się w życie naszej grupy i przedszkola. Dziękujemy Pani Dyrektor za dobre słowa i wszelkie wsparcie. Dziękujemy paniom woźnym, za bycie u naszego boku i za wszelką pomoc. Przede wszystkim jednak dziękujemy Wam, drogie Misiaki za codzienny uśmiech i radość, którymi nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że przez te trzy lata tyle się od Was nauczyłyśmy. Drodzy Rodzice, gratulujemy Wam tak wspaniałych dzieci.

S.Cedro, A. Brzoska, M. Bigus