Dwudziesty września to ważny dzień dla przedszkolaków. Tego dnia we wszystkich przedszkolach na dzieci czeka wiele niespodzianek i atrakcji. Tak też było w grupie Żabki. Dzieci od samego rana brały udział w zabawach integracyjnych, konkursach i tańcach przy ulubionej muzyce. Przez cały dzień Żabki okazywały sobie wiele sympatii i życzliwości. Pomyślnie zdały test wiedzy o naszym przedszkolu. Zwieńczeniem wspaniałej zabawy było wspólne wykonanie plakatu przyjaźni pt. „Serce na dłoni”. To był dzień pełen wrażeń i atrakcji. Wszystkim Żabkom życzymy radosnych chwil w naszym przedszkolu. Niech każdy dzień będzie dla Was wspaniałą przygodą. Bawcie się, uczcie i zdobywajcie pozytywne doświadczenia.

A. Stelmach, K. Gawlas