W „Słoneczkach” świętowaliśmy urodziny Misia 23.11.2023r. Od samego rana nie dało się ukryć, że dziś nasze ukochane Miśki mają swoje święto – każde dziecko wzięło do przedszkola swojego ulubionego Misia, czy małego, czy dużego – ukochanego! Tego dnia odwiedzili Nas podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnie, z którymi to obchodziliśmy Misiowe Święto. Wspólnie wysłuchaliśmy Misiowej bajki, śpiewaliśmy Misiowe piosenki i stworzyliśmy Misiowe portrety. Na przedszkolaków czekało mnóstwo Misiowych zabaw i atrakcji. Dzień ten miał na celu przybliżenie historii Pluszowego Misia; rozwijanie zainteresowań literaturą dziecięcą, a przede wszystkim budowanie atmosfery tolerancji i zrozumienia dla osób z niepełnosprawnościami. To było piękne święto!

A. Koksanowicz

P. Faluta