Dnia 10 grudnia 2023r. o godz. 20.00 rozstrzygnięty został konkurs świąteczny pt. „Moje pierniczki”, w którym wzięły udział dzieci w wieku 3-6 lat z Gminy Chojna. Przedmiotem konkursu było wykonanie wypieku z ciasta piernikowego własnoręcznie ozdobionego o tematyce świątecznej. W konkursie wzięło udział 27 prac piernikowych, wyobraźni i pomysłowości naszym uczestnikom oraz ich rodzicom nie brakowało. Wszystkie nadesłane prace były piękne oraz starannie wykonane, a każdy pomysł na wykonanie pierniczków był oryginalny i wyjątkowy. Internauci przy oddaniu głosu na najpiękniejszą pracę naprawdę mieli ciężki „piernik” do zgryzienia. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za ich pracę i zaangażowanie, za pomysłowość w ozdabianiu oraz za wykonanie pięknych zdjęć.

O to laureaci konkursu:

I miejsce – Agata Kuczyńska gr. „Słoneczka”

II miejsce – Amelia Kuczyńska gr.”Słoneczka”

III miejsce – Józef Drużga gr. „Misie”

Wyróżnienie:

Hubert Lipiński gr. „Misie”

E. Kozłowska