Boże Narodzenie to magiczny cza spotkań w gronie najbliższych. 15.12.2023r. dzieci z grupy Biedronki przedstawiły Rodzicom Jasełka, czyli historię narodzenia Pana Jezusa. Przygotowania do Jasełek trwały wiele dni, uczyliśmy się kolęd i pastorałek. Świąteczny nastrój tworzyły stroje dzieci, dekoracja sali, artyści zmienili się w świętą rodzinę, aniołów, pasterzy przenosząc wszystkich w tamte czasy. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem odtwarzały swoje role, prezentowały umiejętności recytatorskie i wokalne dostarczając wszyskiem wielu wrażeń. Po występach odwiedził nas Mikołaj i Pani Mikołajowa. Zaprosili dzieci do wspólnej zabawy przy muzyce, która dostarczyła im wiele radości i wrażeń. Dzieci otrzymały też prezenty. Na pamiątkę tych wspólnych chwil zrobiliśmy zdjęcia z gośćmi. Dziękujemy Rodzicom, Mikołajowi i Pani Mikołajowej za przybycie na naszą uroczystość. Mamy nadzieję, że takie chwile nie tylko utrwalają znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz wzmacniają serdeczne relacje między nami.

E. Krysiak

I. Podyma