Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie po raz kolejny wzięło udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym  #bezprzemocy.

Konkurs dedykowany był dla osób w pięciu kategoriach wiekowych:

– 3 – 6 lat

– 7 – 10 lat

– 11 – 14 lat

– 15 – 18 lat

– 18 + osoby z niepełnosprawnością

Odbiór był ogromny, zgłoszono 240 prac. W tym 44 prace z naszego przedszkola. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością, ale co najważniejsze, rozumieniem tematu. W piątek 9 grudnia 2022r. odbyła się uroczystość nagrodzenia laureatów, poprzedzona obradami Komisji Konkursowej, która wybrała najlepsze prace.Nasze przedszkolaki w swojej kategorii wiekowej 3 – 6 lat zdobyły dwa pierwsze miejsca.

I miejsceGabriela Gil z grupy „Smerfy”

II miejsceLiwia Krukowska z grupy „Krasnale”

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom!